Rowerowe must have

Są akcesoria, które mało komu są potrzebne i które kupujemy na pokaz. Są takie, które przydają się w tylko pewnych określonych sytuacjach. Są wreszcie te, które są niezbędne każdemu, uprzyjemniają jazdę, podnoszą nasz komfort i sprawiają, że możemy dotrzeć dalej. Jeśli jeszcze o nich nie myślałeś, być może warto?

Pierwszym absolutnym i niepodważalnym must have jest oczywiście bielizna termoaktywna. W chłodne jesienne i zimowe dni pozwala zatrzymać ciepło, izoluje i sprawia, że nawet przy silnym wietrze nie zmarzniesz byt łatwo. Latem bielizna cienka eliminuje problem pocenia i przyklejającego się do ciała podkoszulka. Materiały, z których jest wykonywana, odprowadzają wilgoć na powierzchnię, by mogła ona szybko odparować.

Nasz numer dwa na liście to często pomijane przy gromadzeniu wyposażenia okulary rowerowe. Są one wygodniejsze od przeciwsłonecznych, dają szersze pole widzenia, a także pomagają, gdy zrobi się nieco ciemniej. Okulary rowerowe zabezpieczą też przed wpadaniem do oczu drobin, owadów, pyłków itp.

Niezmiernie pomocne na dłuższych trasach są liczniki rowerowe. Jeśli wybierzemy lepszy model, będziemy mogli korzystać również z innych pomocnych funkcji, jak pomiar prędkości, określenie prędkości średniej i wielu innych.

Jeśli jeszcze nie masz kasku, przypominamy, że on również jest wyposażeniem, które w dzisiejszych czasach można już nazwać niezbędnym. na drogach nie jest tak bezpiecznie jak niegdyś, samochodów jest więcej. Podobnie z reszta jak sklepów ze sprzętem. Zakup kasku nie jest już więc żadnym problemem.

kaski, liczniki rowerowe, specjalna bielizna czy okulary – to nasze propozycje na dziś. A Wy? Dopiszecie coś do listy? Bez czego nie możecie obejść się na wycieczkach? Czekamy na Wasze opinie i zapraszamy do komentowania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s