Wheeler Hornet LTD- freeride’owy zwierz

rowery wheelerWeekend majowy tuż przed nami. Jeśli jesteś poszukiwaczem ekstremalnych rowerowych wrażeń i szukasz ciekawej maszyny na majówkowe eskapady, to powinien zainteresować Cię Wheeler z serii Hornet.

Rodzina rowerów Hornet jest stworzona dla entuzjastów sportów ekstremalnych. Rower Wheeler Hornet LTD jest uniwersalnym rowerem freeridowym. Dwudziesto siedmio i pół calowe koła oraz pełna amortyzacja powodują, że idealnie sprawdzi się przy zjeździe, a napęd 1:11 pozwoli na dynamiczną jazdę w dół jak i efektywne pedałowanie pod wzniesienie. Rowery wheeler charakteryzują się dobrymi komponentami i teraz jest nie inaczej.

Zawieszenie to z przodu Marzocchi Taiwan o 160 milimetrów skoku, a o pracę tyłu dba damper Marzocchi S3C2R. Jest to zawieszenie dobrej klasy, które poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunków. Rozmiar koła oraz geometria ramy sprawdza się w szybkich prostych szybkich zjazdach, jak i tych bardziej krętych i technicznych.

Osprzęt marki Shimano to gwarant jakości i trwałości. Wheeler Hornet posiada osprzęt z rodziny deore. Za hamowanie odpowiadają hamulce tarczowe hydrauliczne Shimano Zee, które pozwolą zatrzymać Ci się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Jeśli wyjeżdżasz na majówkę, a nadal wahasz się nad wyborem roweru to z całą stanowczością mogę polecić Ci rowery Wheeler, a jeśli poszukujesz roweru do freeride’u to rodzina Hornet jest dla Ciebie. Marka Wheeler to producent rowerów, który od lat wytwarza rowery górskie najlepszej jakości. Uniwersalne sprzęty tej marki to gwarancja dobrej jakości, wytrzymałość oraz żywotność.

rowery wheeler

Wszystkim rowerzystom życzę udanej pogodnej majówki, szerokich szlaków i udanych tras!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s